אבחון, ייעוץ והטמעה

תהליך מובנה ומעמיק

להבטחת הגדלת הפריון

המכון לייצור מתקדם מעניק שירותי אבחון, ייעוץ והטמעה המספקים ליווי עסקי מלא ומקיף למפעלים, במטרה לסייע להם בחתירה לשיפור הפריון. המרכז פועל בסנכרון מלא עם יתר מרכזי המכון, תוך העמקת ידע, חשיפה למודלים חדשים ונוספים ושימוש במשאבי הידע, הטכנולוגיה והציוד לצורך יישום הפתרון.
אבחון שמתווה את הדרך
השלב הראשון הינו אבחון מעמיק שמתמקד בארבעת מרכיבי "כוכב הצפון": התרבות האירגונית, מערכות המידע במפעל והתשתיות הטכנולוגיות, הדיגיטליות והמיחשוביות, שרשרת הערך (תהליכי עבודה וזרימת מידע וחומר בתוך הארגון ומול לקוחות וספקים), ומשאבי/אמצעי יצור. האבחון כולל היכרות עם המפעל במסגרת סיורים, ראיונות עם בעלי תפקידים, העברת שאלונים, תצפיות וניתוח הממצאים. הוא כולל בחינה מדוקדקת של המצב הקיים אל מול המצב הרצוי, ומספק בסופו של שלב זה "מפת דרכים" שתוביל את המפעל באופן מתודולוגי, צעד אחרי צעד, למקום בו הוא מבקש להיות - של מוכנות לתעשייה 4.0.
ייעוץ ו/או הטמעה
לאחר האבחון ברגע שיש תכנית פעולה סדורה, ניתן לבצע ייעוץ, הטמעה או ייעוץ והטמעה של התכנית גם יחד, לפי צרכי המפעל. במסגרת שלבים אלה יתקיים ליווי צמוד של המפעל בתהליך ההתקשרות עם הגורם המיישם, תוגש תכנית ליישום הפתרון, כולל הצעת מחיר, ליווי בהתקשרות עם הגורם הממשלתי הרלוונטי וסיוע בקבלת מענקים וסבסוד. בסיומו של התהליך יבחנו התוצאות בפועל אל מול היעד ומדדי הביצוע שהוצבו, לשיפור הפריון.

חבילה מותאמת אישית במחיר מסובסד

למפעל קטן
בעל מחזור שנתי של עד 20 מ' ₪ (15 עובדים ומעלה)
מה תקבלו
עד 570 שעות ייעוץ
שיעור סבסוד
60%

400 שעות תוכנית בסיס, 170 נוספות יאושרו כבונוס לאחר בקרה המאששת אפקטיביות פרויקטים ושיפור במדדים.

למפעל בינוני
בעל מחזור שנתי של 20-100 מ' ₪
מה תקבלו
עד 890 שעות ייעוץ
שיעור סבסוד
40%

550 שעות תוכנית בסיס, 340 נוספות יאושרו כבונוס לאחר בקרה המאששת אפקטיביות פרויקטים ושיפור במדדים.

למפעל גדול
בעל מחזור שנתי של 100-400 מ' ₪
מה תקבלו
עד 1200 שעות ייעוץ
שיעור סבסוד
40%

700 שעות תוכנית בסיס, 500 נוספות יאושרו כבונוס לאחר בקרה המאששת אפקטיביות פרויקטים ושיפור במדדים.

לחצו לקבלת סיוע לשיפור הפריון ולאבחון מקצועי
פנו אלינו עוד היום
מידע נוסף

מרכז ידע, הדגמה והתנסות

מרכז הידע מנגיש ומחבר את כל הידע הנחוץ לטיוב הפעילות ולקידום המפעל, באקדמיה, בקהילה, בשטח, באמצעות קורסים מקצועיים, ועוד.
לצידו מוקם בימים אלו מרכז ידע, ההדגמה וההתנסות - מעבדה פעילה ומתקדמת המאובזרת בפסגת הטכנולוגיה, המאפשרת פיתוח מערכות ופתרונות חדשניים תוך מענה רב-תחומי.

קהילת תעשייה 4.0 בישראל

מטרת הקהילה היא ליצור "Ecosystem" שיקדם את המודעות והצורך למעבר לייצור מתקדם.

תפריט נגישות