ייעוץ והטמעה

תהליך מובנה ומעמיק

להבטחת הגדלת הפריון

המכון לייצור מתקדם מעניק שירותי אבחון, ייעוץ והטמעה המספקים ליווי עסקי מלא ומקיף למפעלים, במטרה לסייע להם בחתירה לשיפור הפריון. המרכז פועל בסנכרון מלא עם יתר מרכזי המכון, תוך העמקת ידע, חשיפה למודלים חדשים ונוספים ושימוש במשאבי הידע, הטכנולוגיה והציוד לצורך יישום הפתרון.
אבחון שמתווה את הדרך
השלב הראשון הינו אבחון מעמיק שמתמקד בארבעת מרכיבי "כוכב הצפון": התרבות האירגונית, מערכות המידע במפעל והתשתיות הטכנולוגיות, הדיגיטליות והמיחשוביות, שרשרת הערך (תהליכי עבודה וזרימת מידע וחומר בתוך הארגון ומול לקוחות וספקים), ומשאבי/אמצעי יצור. האבחון כולל היכרות עם המפעל במסגרת סיורים, ראיונות עם בעלי תפקידים, העברת שאלונים, תצפיות וניתוח הממצאים. הוא כולל בחינה מדוקדקת של המצב הקיים אל מול המצב הרצוי ומספק בסופו של שלב זה "מפת דרכים", שתוביל את המפעל באופן מתודולוגי, צעד אחר צעד, למקום בו הוא מבקש להיות - מוכנות לתעשייה 4.0.
ייעוץ ו/או הטמעה
לאחר האבחון, ברגע שיש תכנית פעולה סדורה, ניתן לבצע תהליכי ייעוץ והטמעה, לפי צרכי המפעל. במסגרת שלבים אלה יתקיים ליווי צמוד של המפעל בתהליך ההתקשרות עם הגורם המיישם, תוגש תכנית ליישום הפתרון, כולל הצעת מחיר וליווי בהטמעת הטכנולוגיה שנבחרה. במידת הצורך יפנה המכון את המפעל לתכניות המשך של הרשות לחדשנות ורשות ההשקעות. בסיומו של התהליך יבחנו התוצאות בפועל אל מול היעד ומדדי הביצוע שהוצבו, לשיפור הפריון

חבילה מותאמת אישית במחיר מסובסד

למפעל קטן
בעל מחזור שנתי של עד 20 מ' ₪
מה תקבלו
עד 200 שעות ייעוץ
עד 400 שעות הטמעה
שיעור סבסוד
70%
למפעל בינוני
בעל מחזור שנתי של 20-100 מ' ₪
מה תקבלו
עד 350 שעות ייעוץ
עד 600 שעות הטמעה
שיעור סבסוד
50%
למפעל גדול
בעל מחזור שנתי של 100-400 מ' ₪
מה תקבלו
עד 500 שעות ייעוץ
עד 800 שעות הטמעה
שיעור סבסוד
50%

* תעריפי הסבסוד בתוקף עד סוף שנת 2020‎

לחצו לקבלת סיוע לשיפור הפריון ולאבחון מקצועי
פנו אלינו עוד היום

מרכז ידע

מטרת הקהילה היא ליצור "Ecosystem" שיקדם את המודעות והצורך למעבר לייצור מתקדם.
מרכז הידע מנגיש ומחבר את כל הידע, הנחוץ לטיוב, הפעילות ולקידום המפעל באקדמיה בקהילה ובשטח.

מרכז הדגמה

מעבדה פעילה ומתקדמת המאובזרת בפסגת הטכנולוגיה, ומאפשרת פיתוח מערכות ופתרונות חדשניים תוך מענה. רב-תחומי, לצרכי המפעל המתקדם.